فروش اینترنتی آسان سلفن کش

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224160 را به شماره 10004410 ارسال کنید

آسان سلفن کش

آسان سلفن کش

دستگاه سلفون کش خانگی جهت قطع آسان رول های سلفون ساخته شده است. سلفون ها در ابعاد مختلفی وجود داردند و شما به آن ها بالاخره در زندگیتان نیاز پیدا خواهید کرد. مثلا کشیدن سلفون روی سبزیجات و یا محصولات گوشی که میخواهید از آن ها نگهداری کنید تا آلودگی و گرد و غبار روی آن ننشیند و مواد غذایی را به صورت کاملا بهداشتی مصرف کنید. کشیدن سلفون روی ظروف به صورت دستی بسیار دشوار و زمان بر است و گاهی مقدار بسیار زیادی سلفون به هدر میرود و خراب می شود.

آسان سلفن کش

 برای اینکار احتیاج به دستگاه سلفون کش خانگی دارید. نگهدارنده سلفون دورنیکو دستگاهی است طراحی شده با ابعاد کوچک و بدون جاگیری .پس از قرار دادن رول سلفون درون دستگاه، لبه باز شده سلفون به سطح تعبیه شده کنار تیغه می چسبد تا برای استفاده بعدی مشکل جدا کردن سر چسبیده سلفون به روی آن را نداشته باشید. این دستگاه دارای تیغه ای از جنس استیل است که پس از کشیدن سلفون بر روی ظروف با کمی فشار دست آنرا به راحتی برش میزند.برای رول های کوچک سلفون تا متراژ 50 متر از این دستگاه می توانید استفاده کنید. بنابراین با کمک این محصول میتوانید هر اندازه ظرفی که دارید را به راحتی و در کمترین زمان سلفون پیچ کنید. مناسب برای زمان هایی که مهمانی و جشن برگزار می کنید. وسیله ای کاربردی برای رستوران ها ، هتل ها، تالارهای پذیرایی و خانه.

آسان سلفن کش

استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و به شما شما کمک می کند تا از این پس بدون مشکل پیدا کردن و جدا کردن سر چسبیده سلفون به رول و بریدن آن به راحتی از سلفون برای پوشش ظروف مختلف استفاده کنید. وهمچنین در هر بسته این محصول یک رول سلفون 50 متری موجود می باشد.

آسان سلفن کش

آسان سلفن کش

این دستگاه دارای ابعاد ۳۷x۱۶x۱۰ و وزن حدودا ۱۷۰۰گرم میباشد. دستگاه برش سلفون دورنیکو با حجم واندازه ای مناسبی که دارد برای پوشش هر نوع مواد غذایی قابل استفاده می شود. این دستگاه، تیغی که در آن قرار دارد استیل ضد رنگ می باشد. با درنیکو تجربه ی جدیدی را در آشپزخانه ی خود داشته باشید. مزایای استفاده از دستگاه: •شما با این دستگاه دیگر مشکل پیدا کردن اول رول را ندارید. •بهترین ویژگی این دستگاه استفاده راحت و آسان آن می باشد که شما را دچار مشکل نکند. •کشیدن سلفون به صورت یکنواخت و دقیق •این دستگاه در حین زیبایی خود کوچک است و جای زیادی نمیگیرد.

آسان سلفن کش

آسان سلفن کش

 

قیمت این محصول200000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224160 را به شماره 10004410 ارسال کنید