فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

فیس براش سیلیکونی جدیدترین نوع فیس براش ماساژوردار می باشد که بدلیل ماهیت آنتی باکتریال آلودگی های موجود روی را جذب نمیکند و این موضوع مزیتی نسبت به برس های پاکسازی کننده پوست قدیمی دارد. این فیس براش سیلیکونی ویا برس پاکسازی کننده پوست باعث شفافیت پوست نیز میشود.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورتفیس براش و برس پاکسازی صورت

 

فیس‌ براش سیلیکونی طی دو سال گذشته بر اساس جدید‌ترین نوآوری‌های مراقبت از پوست طراحی و تولید شده است. استفاده از فیس براش سیلیکونی فورکلین برای ریلکس کردن عضلات پوست موثر میباشد همچنین پاک کردن صورت از جوش های سرسیاه تمیزکردن منافذ عمیق پوست و جلوگیری از پیری زودرس پوست از ویژگی های این برس پاک سازی صورت نیز میباشد.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

نحوه استفاده از دستگاه فیس براش سیلیکونی :

شوینده مخصوص صورت رابر روی صورت بزنید :

برای شروع، آرایش خود را پاک کنید.دستگاه فیس‌ براش سیلیکونی و پوست صورت را مرطوب کنید.شوینده‌ی همیشگی خود را روی پوست خود بمالید و دستگاه را روشن کنید.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

-شستشوی صورت :

چانه، گونه‌ها و اطراف آن‌ها را با حرکت دورانی بشویید. برای شست‌و‌شوی پیشانی از وسط پیشانی شروع کنید و فیس‌ براش سیلیکونی را از وسط به سمت خارج ببرید و این کار را تا شست‌و‌شوی کامل پیشانی ادامه دهید.برای پاکسازی ناحیه‌ی بینی، دستگاه را به سمت بالا و پایین حرکت دهید و این کار را روی تمام نواحی بینی تا پاکسازی کامل ادامه دهید.
در هنگام شست‌و‌شوی اطراف چشم‌ها، سرعت دستگاه را کم کنید.
پس از دو دقیقه پاکسازی صورت، با فشردن دکمه‌ی وسط دستگاه، آن را خاموش کنید.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

آب کشی :

بعد از اتمام شست‌و‌شو با دستگاه، صورت را آب بکشید و اجازه دهید خشک شود و سپس از محصولات مراقبت پوستی مورد نیازتان استفاده کنید. شست‌و‌شو با دستگاه فیس‌ براش سیلیکونی 99.5%  آلودگی‌ها، چربی زائد، مواد آرایشی و بافت مرده روی سطح پوست را از بین می‌برد.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورتفیس براش و برس پاکسازی صورت

 

توصیه های مهم :

اگر در زمان استفاده از دستگاه دچار هر گونه مشکلی شدید، استفاده از دستگاه را متوقف و به پزشک مراجعه کنید.
پس از هربار استفاده از دستگاه بهتر است آن را بشویید.
پیشنهاد ما برای نتیجه بهتر، استفاده از آب کمی گرم برای شست‌و‌شوی فیس‌براش سیلیکونی است.
برای پاک کردن دستگاه از الکل، و استون (مواد آسیب رسان به پوست) استفاده نکنید.

 

فیس براش و برس پاکسازی صورتفیس براش و برس پاکسازی صورت

 

 مواردی که باید رعایت شود حین استفاده از فیس براش سیلیکونی :

برس های درشت فیس براش مناسب برای منافظ باز و یا پوست چرب و قسمت برس های ریز دستگاه برای منافظ ریز و یاپوست خشک میباشدهمراه با دستگاه فیس‌براش، از کرم‌های دانه‌دار همچون اسکراب‌های پوست استفاده نکنید.اگر دچار مشکلات یا هر نوع شرایط خاص پوستی هستید، پیش از استفاده از دستگاه فیس‌براش از پزشک خود مشورت بگیرید.هنگام شست‌و‌شوی دور چشم با استفاده از دستگاه دقت کنید که با هیج قسمتی از داخل چشم برخوردی نداشته باشد.استفاده همزمان 2 یا چند نفر از یک دستگاه فیس‌ براش مشترک توصیه نمی‌شود.دستگاه فیس‌براش سیلیکونی را در معرض تابش شدید آفتاب، تماس با حرارت زیاد یا آب جوش قرار ندهید.در هنگام استفاده یا نزدیکی کودکان به دستگاه، کاملا مراقب باشید.دقیقا طبق دستورات این دستورالعمل از دستگاه استفاده کنید

 

فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

مشخصات کالا:

برند: forclean

ضد آب: بله

استفاده به صورت خشک و مرطوب: بله

قابلیت شستشو: بله

منبع انرژی: باتری قابل شارژ

قابلیت تنظیم سرعت: دارد

تعداد سرعت: 8

 

فیس براش و برس پاکسازی صورت

 

مزایای فیس براش سیلیکونی :

 شستشوی چند برابر موثرتر ازشستشوی دستی پاکسازی کامل و عمیق پوسترهایی از جوش های سرسیاه و زیرپوستیافزایش گردش خون در پوست و در نتیجه شادابی و شفافیت آنجذب بهتر کرم ها و محصولات مراقبت پوستیجلوگیری از پیری زودرس پوسترهایی از جوش های سرسیاه و زیرپوستی و جلوگیری از باز شدن منافذ پوستلایه برداری پوست به صورت سطحی و ملایمماساژ ملایم و خونرسانی

 

فیس براش و برس پاکسازی صورتفیس براش و برس پاکسازی صورت