فروش اینترنتی استند لوازم آرایش بزرگ

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224197 را به شماره 10004410 ارسال کنید

استند لوازم آرایش بزرگ 

استند لوازم آرایش بزرگ

یکی از چالش های نگهداری از لوازم آرایشی ، چیدن و مرتب نگه داشتن آنها می باشد.این کار بدون داشتن یک نظم دهنده مناسب، امکان پذیر نخواهد بود. زمانیکه تعداد لوازم آرایش بالا می رود ، مرتب نگهداشتن آنها از کنترل ما خارج می شود و همچنین چندین برابر بیشتر از مقداری که مرتب باشد جا می گیرد و جلوه نامناسبی را در اتاق ایجاد می کند. از دیگر معایب شلوغی و بی نظمی لوازم آرایش این است که بیشتر وسایل در دید شما نباشند یا آنهارا گم کنید و مجبور شوید مجدد آن وسیله را بخرید. با کمک یک نظم دهنده خوب و مناسب می توانید در وقت و هزینه ارزشمند خود صرفه جویی کنید.

استند لوازم آرایش بزرگ

استند لوازم آرایش بزرگ

استند لوازم آرایش بزرگ از برند کامستیک بهترین انتخاب برای داشتن یک اتاق مرتب است. ایجاد نظم در لوازمتان باعث می شود حین به کاربردن وسایل ، از نظم و ترتیب آنها لذت ببرید. این استند از جنس پلاستیک اکرولیک مرغوب است بنابراین شفاف می باشد و شما می توانید وسایلی که درون این استند قرار می گیرد را به خوبی ببینید. همچنین قابلیت شستشو دارد و به راحتی می توانید جایگاه های این محصول را تمیز کنید. ابعاد این نظم دهنده 38x23x9.5 سانتی متر می باشد.تعداد جایگاه های این محصول بدین شکل می باشد : دارای 15 جایگاه در وسط برای رژلب یا ریمل و... ، 12 جایگاه بزرگ تر در قسمت چپ و 12 جایگاه در قسمت راست قرار دارد. در کل این استند دارای 30 جایگاه است به گونه ای که تعداد زیادی از وسایلتان را می توانید درون استند قرار دهید.

استند لوازم آرایش بزرگ

استند لوازم آرایش بزرگ

انواع برس ، ریمل ، کرم و هر وسیله ای که بخواهید را می توانید با این استند به خوبی و با نظم ویژه ای نگهداری کنید.طراحی این نظم دهنده به گونه ای است که برای هر لوازم آرایشی با هر اندازه ، جایگاه ویژه ای تعبیه شده است. بهترین انتخاب برای داشتن نظم همیشگی در اتاق و میز خود، استفاده از این نظم دهنده می باشد. علاوه بر داشتن تعداد زیادی جایگاه ، اندازه مناسبی دارد و فضای بسیار کمی را در بر می گیرد. بنابراین می توانید آن را در کمد، کشو ، جلوی آینه ، روی میز و... قرار دهید.

استند لوازم آرایش بزرگ

قیمت این محصول200000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224197 را به شماره 10004410 ارسال کنید