​اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)

 

این بچه میمون های دوست داشتنی و انگشتی اختراعی جالب و مبتکرانه می باشد.شما میتوانید ازین بچه میمون های با مزه و کوچک مثل حیوان واقعی خانگی نگهداری کنید.این بچه میمون ها در رنگهای مختلف عرضه شده اند و سایز همگی انگشتی می باشد.یک میمون کوچک بندانگشتی هدیه‌ای متفاوت است که می‌توان به کودکان بالای سه سال داد و آن‌ها را حسابی شگفت‌زده کرد.ابعاد کوچک و وزن سبک این بچه میمون پلاستیکی از مزایای این اسباب‌بازی است.دم حلقه‌ای این میمون شاد به او کمک می‌کند تا از هر جا که دوست دارد آویزان شود و تاب‌بازی کند.

 

اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)


این بچه میمون های کوچک می توانند انگشت یا وسایل های شما را بغل کنند و بچسبند یا از قسمت دمشان آویزان شوند و به علاوه ی دست و پاهای کوچکی که انگشت شما را خواهند چسبید هیچ وقت حوصله تان سر نخواهد رفت.میمون شاد و کوچولوی 12.4سانتی وسیله‌ی بازی متفاوتی است که می‌توان در قالب حیوانی خانگی به کودکان هدیه داد.با این تفاوت که این حیوان خانگی به مراقبت خاص و بهداشتی نیاز ندارد.


​اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)


این بچه میمون در سایز انگشتی باعث می شود که شما به راحتی بتوانید آن را روی انگشت ،توی کیف ، به صورت آویزی از دم آن روی لباستان و ... آن راجابجا کنید و همه جا آن را همراه خود داشته باشید.میمون بندانگشتی یک سرگرمی مدرن و جدید است که می‌توان آن را با قیمتی مناسب برای کودکان بالای سه سال خریداری کرد و برق شادی را در چشمانشان دید.


​اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)اسباب بازی میمون ماکاک رزوس  ( دو عددی)