فروش اینترنتی کاکتوس رقصنده

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224248 را به شماره 10004410 ارسال کنید

کاکتوس رقصنده

کاکتوس رقصنده

این روزها با تکراری و محدود شدن فعالیت های روزانه افراد بزرگ و کوچک ، به دلیل کرونا روحیه خوب و شادی را کاهش داده است. به ویژه کودکان از سرگرمی های محدودی برخوردار هستند.بنابراین بهتر است آن هارا با وسیله ای آشنا کنیم که علاوه بر فراهم کردن شادی و نشاط، بتواند از لحاظ آموزشی نیز مفید باشد و کودکان از وقت گذراندن با آن نهایت لذت را ببرند. امروز میخواهم اسباب بازی گلدان جادویی کاکتوس را به شما معرفی کنم.

کاکتوس رقصنده

کاکتوس رقصنده

اسباب بازی کاکتوس رقصنده با طراحی ویژه و خلاقانه تمامی کودکان را مجذوب خود خواهد کرد. این اسباب بازی دارای قابلیت های متعددی می باشد. دارای 120 آهنگ خارجی جذاب و شاد است که همراه با رقص آنهارا اجرا می کند و کودکان را خوشحال می کند.این وسیله فقط با 3 عدد باتری قلمی شروع به کار می کند. دارای سنسور حرکتی حساس به تماس می باشد بنابراین کودکان با لمس کردن آن ، بلافاصله خواهند دید که کاکتوس بامزه ، حرکت خواهد کرد و موجب فراهم کردن خنده و شادی کودکان می شود.این کاکتوس قابلیت ضبط و پخش صدا با لحنی شیرین و خنده دار دارد. می توانید این اسباب بازی را در هرکجا که بخواهید حمل کنید و قراردهید و هر لحظه سرگرمی کودکان را فراهم کنید.

کاکتوس رقصنده

کاکتوس رقصنده

ابعاد این کاکتوس 31.5x12.6x12.4 سانتی متر می باشد. با تقلید صدا باعث می شود تا تمایل به حرف زدن و یادگیری در کودکان افزایش پیداکند.جنس بدنه این کاکتوس از مخمل غیر سمی و نرم است و به کودکان هیچ آسیبی وارد نخواهد کرد. درخشندگی لایت موجود در بدن کاکتوس ،درشب زیبایی ویژه ای را ایجاد می کند.وسیله ای پرکاربرد در مهمانی ها ، بازی ها و سرگرم کردن کودکان می باشد. حرکات موزون این اسباب بازی به همراه تقلید صدای آن باعث ایجاد روحیه خوب و شادابی در افراد خواهد شد. بهترین هدیه برای کودکان شما.

 

کاکتوس رقصنده

کاکتوس رقصنده

قیمت این محصول350000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224248 را به شماره 10004410 ارسال کنید