فروش اینترنتی اسب موزیکال

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19222611 را به شماره 10004410 ارسال کنید

اسب موزیکال

اسب موزیکال

یکی از پرطرفدارترین وسایل برای کودکان و حتی بزرگسالان ، وسایلی هستند که موسیقی دارند و موزیکال اند. این وسایل علاوه بر حس خوب و آرامشی که برای ما ایجاد می کنند ؛ باعث سرگرم شدن و متفاوت شدن دکوراسیون منزل ، اتاق و... خواهند شد. نمونه از این دسته وسایل ، جعبه های موسیقی یا موزیکال باکس های می باشند.

اسب موزیکال

جعبه موسیقی موزیکال باکس یا همان کاروسل موزیکال با رنگ و طراحی جذاب و خاصی که دارد بین بسیاری از کودکان پرطرفدار و سرگرم کننده است. اسب های تک شاخ که امروزه طرفداران بسیاری دارد در این وسیله قرار دارند و جذابیت آن را دو چندان کرده است. در این جعبه موزیکال به تعداد 4 عدد اسب تک شاخ سفید قرار دارد که پس از کوک کردن جعبه ، همراه با موسیقی دلنواز و زیبا شروع به چرخش و حرکت می کنند و کودکان میتوانند از آن به عنوان موسیقی و لالایی شبانه استفاده کنند یا در طول روز سرگرم شوند و ساعت ها آرامش و شادی را تجربه کنند.

اسب موزیکال

اسب موزیکال

اسب موزیکال

این جعبه موسیقی را میتوانید در مناسبت های خاص به عزیزانتان هدیه کنید. قابل استفاده در دکور مغازه ، منازل ، اتاق خواب کودک ، روی کیک ، کافه ها و... می باشد و جلوه زیبایی به فضا و دکور می دهد. ابعاد این دستگاه 18X12X12 سانتی متر می باشد و وزن آن 220 گرم است. جنس این محصول از پلاستیک مرغوب و بادوام ABS  به همراه چوب است و روی آن رنگ های ثابت و جذاب کشیده شده است. طراحی سقف و اسب های این محصول بسیار زیبا و خلاقانه است. 

اسب موزیکال

اسب موزیکال

قیمت این محصول200000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19222611 را به شماره 10004410 ارسال کنید