قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور

 

قاب عکس  مدل مکعب چرخشی دارای طراحی منحصر به فرد، فانتزی و چرخشی است. قاب و بدنه این نگهدارنده دکوری از جنس پلاستیک فشرده ( ABS ) ساخته شده است و دارای کیفیت بسیار مناسب و خاصیت ضد آب می باشد.این قاب عکس دارای مدلی منحصر به فرد و متفاوت با آنچه تا کنون دیده اید می باشد.هریک از قاب عکس های این مکعب چرخشی دارای ابعاد 10 * 10 سانتیمتری می باشد.

 

قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور

 

عملکرد چرخشی این قاب عکس مکعبی زیبا با استفاده از یک باطری قلمی AA تکمیل می شود.و این قاب عکس بدون نیاز به دست و جاگذاردن اثر لکه روی قاب عکس بصورت خودکار چرخیده و 6 وجه مکعب که دارای 6 عکس و یا تبلیغات است به راحتی قابل نمایش می شود.همچنین بدلیل بی سیم بودن می توان آن را در هر مکان دلخواه قرار داد.

 

قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور

 

قابلیت چرخشی این مکعب به گونه ای است که با استفاده از گوشه ای که مکعب بر روی آن قرار گرفته است، 6 وجه مکعب به راحتی به چرخش در آمده و شما می توانید تصاویر و عکس های شخصی و هنری خود را به صورت آلبومی و در کنار هم مشاهده نمائید. شما میتوانید از این قاب عکس مکعبی مدرن و بسیار زیبا جهت تزیین دکوراسیون منزل و محیط کاری و حتی نمایش تبلیغات و کارهای هنری خود در آتلیه ها و فروشگاههای بزرگ استفاده نمائید.

 

 قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور

 

 ویژگی های کلی محصول :

طراحی بسیار زیبا و متفاوتجنس : پلاستیک ABS قابلیت چرخش 360 درجهمصرف یک عدد باطری قلمیAAمقاوم در برابر آبسایز عکس ها : 10*10قابلیت چرخش مکعب و عکس ها بر روی گوشه ی مکعبمناسب برای عکس های خانوادگی و کارهای هنریمناسب برای تزیین دکور آپارتمان ها، آتلیه های عکاسی و …

قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور

قیمت این محصول 95000 تومان