فروش اینترنتی رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19223643 را به شماره 10004410 ارسال کنید


رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

 

رخت آویز جادویی واندر هنگر ( آویز کم جا ) ، یک محصول کاملاً کاربردی و کارآمد است . این رخت آویز جادویی به شما امکان استفاده بیشتر از فضاهای اندک داخل کمد را خواهد داد . شما با استفاده از این محصول می توانید ، لباس های خود را به صورت طبقاتی داخل کمد قرار دهید و از چروک شدن و پراکندگی لباس ها جلوگیری کنید .با استفاده از یک آویز در واقع 9 عدد آویز لباس را روی هم بدون پراکندگی و اشغال جای زیاد آویران کنید.

 

رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

 

بسیاری از افراد مشکل محدودیت فضا برای آویزان کردن لباس را دارند . محدودیتی که ناشی از فضای اندک داخل کمد لباس و همچین تعداد زیاد لباس ها است . لباس ها با استفاده از چوب لباسی آویزان می شوند و این باعث می شود شما بتوانید تعداد بیشتری از لباس های خود را درون کمد قرار دهید ، چراکه چوب لباسی ها فضای کمتری را اشغال می کنند .ولی اگر بخواهید همه ی لباسهایتان صاف و بدون چروک در کمد آویزان شوند جای زیادی میخواهد که فضای محدود کمد پاسخگو نخواهد بود.

 

رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

 

اما این مشکل هم قابل حل می باشد ، تنها کافیست ، از رخت آویز جادویی واندر هنگر استفاده نمایید . یک محصول بسیار کارآمد . ظاهر این محصول شاید نمایانگر میزان کارایی واندر هنگر نباشد ، اما این رخت آویز قادر است فضای داخل کمد شما را تا سه برابر افزایش دهد . واندر هنگر به شما کمک خواهد کرد تا لباس ها به شکلی منظم تر درون کمد لباس قرار بگیرند که این امر سبب سادگی در دسترسی به تمامی لباس ها ، جلوگیری از پراکندگی و همچنین چروک شدن لباس ها می شود.

 

رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

 

رخت آویز جادویی واندر هنگر  ویژگی های دیگری هم دارد که از مهمترین آنها می توان به امکان آویزان کردن لباس ها به صورت طبقاتی اشاره کرد که خود یک حسن برای تعدا زیاد لباس ها است . در این حالت رخت آویز فضایی را که اشغال می کند ، تقریباً به اندازه یک چوب لباسی است ، ولی شما می توانید 9 چوب لباسی دیگر را به آن آویزان کنید بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کنید .رخت آویز جادویی واندر هنگر به سادگی فضای کمد لباس شما را افزایش می دهد و دغدغه کمبود فضای لباس را از بین خواهد برد . از سویی دیگر دسترسی به لباس ها و همچنین عدم نیاز به اتو کردن مکرر آن ها از دیگر ویژگی هایی است که می توان به آن اشاره نمود .

 

رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

 

ویژگی های رخت آویز واندر هنگر :

طراحی ساده و در عین حال کارآمدقابل استفاده بر روی هر نوع جا رختیافزایش حجم کمد شما تا 9 برابرجلوگیری از پراکندگی و چروک شدن لباس هاامکان قرار گرفتن لباس ها به صورت طبقه بندیمناسب برای آپارتمان ها ، خوابگاه و فضاهای کوچکقابل استفاده برای آویزان کردن کیف و کمربند

.

رخت آویز جادویی 9 خانه 2عددی

قیمت 2عدد از این محصول 25000 تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19223643 را به شماره 10004410 ارسال کنید