استند وارمر شش ضلعی

 

​​​​​​این استند وارمر فلزی شکل شش ضلعی دارای پایه و جای قوری می‌باشد که در میان آن‌ها نگهدارنده شمع وارمر قرار داده شده و می‌توانید درون آن یک شمع وارمر قرار دهید و در صورت نیاز به سادگی آن را تعویض کنید. این پایه وارمر مناسب برای انواع ظروف طراحی گردیده و شما می‌توانید از این محصول جهت گرم نگه داشتن ظروف با سایزهای مختلف و یا به عنوان وارمر قوری استفاده نمایید.

 

استند وارمر شش ضلعی

 

این جاوارمری از جنس فلز می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و نگرانی برای از بین رفتن رنگ آن نخواهید داشت.همچنین به شکل 6 ضلعی تولید شده که زیبایی خاصی را به آن بخشیده است.جاوارمری ها از لوازم مورد نیاز برای دکور هر خانه ای میباشد و میتوانید با استفاده از آن ها خانه ای زیبا داشته باشید.فلز به کار برده شده در تولید این استند از ضخامت و مقاومت مناسبی برخوردار بوده و در اثر فشار ظروف سنگین نیز دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.

 

استند وارمر شش ضلعی

 

از ویژگی‌های این پایه وارمر می‌‎توان به عدم وجود محدودیت در استفاده از آن اشاره کرد که امکان استفاده از این محصول را برای ظروف مختلف فراهم نموده است. همچنین شما می‌‎توانید از این محصول علاوه بر منزل، در رستوران‎ها، هتل‌ها و … نیز جهت گرم نگه داشتن غذاهای سرو سرویس نیز استفاده نمایید.

 

استند وارمر شش ضلعی

 

مشخصات کلی کالا:

پایه شمع وارمراز جنس فلز با روکش مشکی رنگطراحی شده در شکل شش ضلعیبسیار سبک با مقاومت مناسبقابلیت تعویض آسان شمع وارمر درون آنمناسب برای گرم نگه داشتن انواع قوری، ظروف غذا و …قابل استفاده در منزل، رستوران‌ها، هتل‌ها و …

 

استند وارمر شش ضلعی