​​​​​​کتاب دکوراتیو مقوایی

 

کتاب دکوراتیو که در تصویر مشاهده می‌کنید با طراحی مدرن و الگو گرفته از کتاب‌های معروف انگلیسی و با نقاشی در طرح‌های زیبا و معروف تولید و به بازار عرضه گردیده است. بدنه‌ی مقوایی این ست کتاب دکوراتیو از ورق‌های با کیفیت تولید شده که شامل نوشته و نقاشی‌های اصیل طراحی شده است. همچنین وزن سبک و ظاهر مکعبی شکل در رنگ‌های زیبا نیز از دیگر شاخصه‌های این کتاب های تزئینی می‌باشد.

 

کتاب دکوراتیو مقواییکتاب دکوراتیو مقوایی

 

این کتاب‌های زینتی معروف به کتا‌ب‌های DECORATIVE است و گزینه‌ای مناسب برای استفاده بر روی طاقچه‌ و استند‌های دکوری به شمار می‌روند؛ از این رو شما می‌توانید با قرار دادن این دکور مدل کتاب دکوراتیو در نقاط مختلف، تغییر چشمگیری در دکوراسیون محیط زندگی خود بوجود آورید. همچنین به دلیل زیبایی ظاهری و طراحی مدرن و شیک این کتاب‌های دکوراتیو، شما می‌توانید از این محصول برای تزئین دکوراسیون‌هایی با تم‌های کلاسیک، مدرن و هنری استفاده کنید.

 

کتاب دکوراتیو مقواییکتاب دکوراتیو مقواییکتاب دکوراتیو مقوایی

 

مشخصات کلی کالا:

کتاب دکوراسیونی شیکتولید شده از جنس مقوا درجه 1به شکل مکعب مستطیل در سایزهای مختلفدر طرح‌های مدرن و نقاشی‌های اصیل با زبان انگلیسیمناسب تزئین دکوراسیون‌های کلاسیک، مدرن و …قابل استفاده در دکور منزل، محیط‌ های هنری، کافی‌شاپ‌ها و …

 

کتاب دکوراتیو مقواییکتاب دکوراتیو مقوایی