جا شمعی فلزی بشقاب دار

 

این جاشمعی‌های فلزی مشکی به شکل بشقاب دار طراحی و از جنس فلز درجه یک تولید و به بازار عرضه گردیده است. فلز به کار برده شده در تولید این جاشمعی‌های مدرن از ضخامت و مقاومت مناسبی برخوردار است.رنگ مشکی به کار برده شده در رنگ آمیزی این جاشمعی‌های بشقاب دار از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و به مرور زمان و در اثر استفاده‌ی مداوم دچار تغییر رنگ نخواهد شد.

 

جا شمعی فلزی بشقاب دار

 

این شمعدان‌ها با طراحی خاص دارای محفظه‎‌ی نگهدارنده شمع و استند (پایه) به شکل زیر شمعی یا بشقاب بوده و جهت تزئین دکوراسیون و نگهداری شمع، همچنین نریختن بقایای شمع آب شده و داغ روی میز یا فرش طراحی و تولید شده است. شما می‌توانید شمع‌های استوانه‌ای، وارمر یا شمع‌های عادی را درون این شمعدان‌های تزئینی قرار دهید و این جاشمعی‌های دکوراتیو را در نقاط مختلف برای تزئین هرچه زیباتر محیط قرار دهید.

 

جا شمعی فلزی بشقاب دار

 

طراحی خاص و کلاسیک این جاشمعی که شما را به یاد فیلمهای اروپای قدیم می اندازد امکان قرار دادن آن در هر نقطه از خانه و راهرو را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با قرار دادن این جاشمعی‌‌های دکوری در راهرو، اتاق خواب، روی میز ها , اوپن و … جلوه زیبایی را به دکوراسیون خود ببخشید و با قرار دادن شمع‌های دکوری و وارمر درون آن و ایجاد نور ملایم شمع، فضایی احساسی و چشم نواز را در محیط ایجاد نمایید.

 

جا شمعی فلزی بشقاب دار