ریسه میکرو درب بطری

 

در استفاده از ریسه های  نوری ایده پردازی و خلاقیت به هنگام نصب آنها از مهمترین گزینه هایی است که میتواند زیبایی کار را چندین برابر نمایش دهد و دیگران را بیشتر مجذوب خود سازند.در بین این ریسه ها ریسه درب بطری یکی از محصولاتی است که مختص قرار گرفتن بر روی درب بطری های کریستالی است که در دیزاین های شما بسیار میتواند کاربردی باشد.ریسه میکرو درب بطری با طراحی خاص بر روی هر درب بطری میتواند نصب شود و ریسه ای که به آن اتصال دارد نیز درون بطری جای میگیرد و این جلوه بسیار خوبی را در نور کم ایجاد مینماید.

 

ریسه میکرو درب بطری

 

مهم ترین مزیت این محصول نسبت به محصولات مشابه قابلیت انعطاف ، مقاومت در برابر آب ، شکل پذیری و استفاده از باطری به جای برق شهر می باشد. اغلب ریسه ها از برق 220 ولت شهری استفاده می کنند و  امکان استفاده در مکان هایی که دسترسی به پریز ندارند و یا با پریز برق فاصله دارند را به کاربر نمیدهند و بدلیل جریان مستقیم برق در برابر رطوبت و آب خطرناک میباشند، ولی می توان از این ریسه تزئینی بدون نیاز به برق شهری در هر مکانی استفاده کرد اما به طور معمول به دلیل شکل ظاهری و قسمت سر ریسه که به شکل چوب پنبه طراحی شده از این محصول برای روشنایی بطری ها و اشیا شیشه ای استفاده میشود.

 

ریسه میکرو درب بطریریسه میکرو درب بطری

 

همچنین مصرف باطری این محصول بسیار پایین می باشد و با هر باطری می توان مدت زیادی از این محصول استفاده کرد. باطری ها به همراه محصول به مشتری عرضه میشود اما برای تعویض آن ها در هنگام جا گذاری باطری ها به علامت مثبت و منفی درج شده روی جای باطری ریسه دقت فرمایید.استفاده از این ریسه ی میکرو درب بطری را در دیزاین میز سرو , مهمانیها , تولدها , کافی شاپ , اتاق خواب و ... از دست ندهید.

 

ریسه میکرو درب بطریریسه میکرو درب بطری

 

مشخصات محصول:

شکل ظاهری : ریسه

توان : 5 وات

بازه توان مصرفی : تا 5 وات

ولتاژ : 12 ولت

ابعاد : 200 سانتی‌متر

وزن : 50 گرم

نوع پایه : سیمی

طول عمر : 20000 ساعت

محافظ : دارد

جنس محافظ : پلاستیک

زاویه نورده. : 360 درجه

رده انرژی : +A

فرکانس عملکرد : 50-60 هرتز

 

ریسه میکرو درب بطریریسه میکرو درب بطری

قیمت این محصول 30000 تومان