جاجواهری عروسکی  Roogoدو عددی

جاجواهری عروسکیRoogo دوعددی

خانم ها عاشق جواهرات هستند! کسی با شنیدن این جمله تعجب نخواهد کرد و به احتمال زیاد شما هم با این حرف موافق هستید. جواهرات و حتی بدلیجات علاوه بر زیبایی خاصی که دارند ، مشخصا قیمت و ارزش بالایی هم دارا هستند که میتوان با یک سرچ ساده یا پرسش از فروشندگان این اجناس به سادگی بر این ادعا صحه گذاشت.

جاجواهری عروسکیRoogo دوعددی

حال که ما با یک کالای لوکس و گران قیمت طرف هستیم ، پس در مرحله بعد مسئله نگهداری مناسب از آن هم مطرح میشود. اگر شما خانم هستید پس حداقل یک بار در زندگی شما پیش آمده که به عنوان مثال گوشواره خود را گم کنید و یا گردنبند خودتان را در جایی نگهداری کرده باشید و بعد که دوباره قصد استفاده از آن را داشته اید مجبور شدید زمان زیادی را برای باز کردن گره های آن صرف کنید. همین مشکلات بود که سبب تولید محصولی تحت عنوان جاجواهری شد.

جاجواهری عروسکیRoogo دوعددی

جاجواهری که در اینجا میبینید ، طراحی خاص و فانتزی دارد و به شکل عروسک های زیبایی تولید شده است. با استفاده از این محصول میتوانید حلقه ، گوشواره ، دستبند ، پابند ، گردنبند و خلاصه همه جواهرات با ارزش خود را به صورت صحیح و مطمئن نگهداری کنید و دیگر نگرانی از بابت دردسر های فراوانی که پیش از این با آن دست و پنجه نرم میکردید نداشته باشید.

جاجواهری عروسکیRoogo دوعددی

طول این محصول 14/5 سانتیمتر ، عرض آن 4 سانتیمتر و همچنین ارتفاع آن 14 سانتیمتر میباشد. این جاجواهری در کنار طراحی زیبایی که دارد ، کیفیت بالایی هم دارد و از جنس رزین ساخته شده و وزن آن هم حدود 200 گرم است. این کالا در دو طرحی که در تصاویر مشاهده میکنید عرضه میشود.

جاجواهری عروسکیRoogo دوعددی

قیمت دو عددی این محصول 60000 تومان میباشد