فروش اینترنتی قوری پیرکس درب توپی

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224128 را به شماره 10004410 ارسال کنید

قوری پیرکس درب توپی قوری پیرکس درب توپی

قوری از پرکاربردترین لوازم در آشپزخونه به ویژه برای ما ایرانیان می باشد. از این رو تهیه قوری با جنس باکیفیت، شیک و بادوام از اهمیت بالایی برخودار است. استفاده از قوری برای دم کردم چای یا دمنوش مزایای بیشتری نسبت به کتری برقی دارد. مثلا دیگر نیازی به پیداکردن پریز برق و داشتن جای اضافی برای قراردادن کتری برقی نیست. برای استفاده از اغلب قوری های معمولی نیاز است که از شعله پخش کن استفاده کنید و آن را مستقیم روی شعله گاز نمیتوانید قراردهید؛ اما قوری پیرکس با طراحی ویژه ای که دارد پاسخگوی تمامی مشکلات شرح داده شده می باشد.

قوری پیرکس درب توپی

 

این قوری با داشتن درپوشی از جنس چوب بامبو از ظاهر منحصربه فرد و شکیلی برخودار است. یکی از مزیت های قوری شیشه ای این است که جوش آمدن آب در آن قابل مشاهده می باشد و جذابیت ظاهری ویژه ای را به نمایش می گذارد. علاوه بر این شما می توانید قوری پیرکس را در ماشین ظرفشویی قرار دهید و به راحتی آن را تمیز کنید. جنس پیرکس این محصول باعث شده است از لحاظ بهداشتی و تهیه یک نوشیدنی سالم از کیفیت بالایی برخودار باشد. پیرکس  از بهداشتی ترین جنس ظرف در پخت و پز می باشد. این قوری پیرکس دارای حجم 750 میلی لیتر می باشد.

قوری پیرکس درب توپی

 

پیرکس بهترین جنس برای ظروفی است که با حرارت ارتباط دارند. این قوری ازجنس پیرکس می باشد و مقاومت بالایی دربرابر دمای زیاد و شوک حرارتی دارد. داشتن فیلترفلزی در دهانه این قوری مانع عبور تفاله چای و دمنوش می شود و شما به راحتی می توانید بدون نیاز به صافی جداگانه، چای و دمنوش خود را میل کنید. این قوری به عنوان پارچ نیز قابل استفاده است و شما میتوانید علاوه بر اسفاده از آن به عنوان قوری برای دم کردن انواع دمنوش ، انواع نوشیدنی های خنک را نیز در آن بریزید و در وعده های غذایی روی میز وسفره قراردهید.

 

قوری پیرکس درب توپی

قوری پیرکس بادرپوش گوی از جنس بامبو از جدیدترین مدل های قوری است و بهترین گزینه برای سرو چای در مهمانی و داشتن پذیرایی و دکوری زیبا می باشد.دسته یکی از مهم ترین اجزای قوری به شمار می آید ؛ باید بگویم که دسته بزرگ و خوش دست این قوری باعث می شود هنگامی که حرارت قوری بالا باشد شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانید با دستکش یا پارچه آن را بلند کنید و نوشیدنی را درون لیوان بریزید. 

 

قوری پیرکس درب توپی

قیمت این محصول 250000 تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224128 را به شماره 10004410 ارسال کنید