آبکش سیلیکونی Snap Strain

آبکش سیلیکونی Snap Strain

وقتی ما از آشپزخانه صحبت میکنیم در ذهن ما یک تصویر کلی از یک سری وسایل شکل میگیرد. این وسایل و لوازم اغلب شامل اجاق گاز ، یخچال ، سینک و احتمالا ماشین لباسشویی و  ظرفشویی میشود که قطعا تمامی این لوازم به نوعی ضروری و کارامد هستند. اما فقط همین ها نیستند و نباید از لوازم کوچکتر که اتفاقا بسیار مهم هم هستند غافل شویم.

آبکش سیلیکونی Snap Strain

بی شک آبکش هم در دسته این لوازم مهم جای میگیرد. در هر آشپزخانه حداقل یک آبکش وجود دارد و البته که این مسئله برای ما ایرانی ها بیشتر صدق میکند. چرا که علاوه آن که مانند سایر نقاط جهان از آبکش برای گرفتن آب و روغن سبزیجات مختلف و پاستا استفاده میکنیم ، بلکه به دلیل استفاده بالایی که از برنج داریم تقریبا روزی حداقل یک بار را از آبکش استفاده میکنیم.

آبکش سیلیکونی Snap Strain

آبکش جادویی Snap Strain تمامی نیاز شما به آبکش های با ابعاد مختلف را پاسخ میدهد. زیرا این محصول به دلیلی سیلیکونی بودن کاملا انعطاف پذیر است و قابلیت نصب بر روی قابلمه با سایز های مختلف را دارد. از طرفی به سبب این که بر روی خود قابلمه نصب میشود دیگر دردسر های آبکشی کردن برنج ، پاستا و سبزیجات را به کمترین میزان خود میرساند.

آبکش سیلیکونی Snap Strain

ابعاد این محصول 24x9x7 سانتیمتر میباشد و در عین حال بسیار سبک است و وزنی معادل 150 گرم دارد. این آبکش به راحتی بر روی قابلمه های سایز مختلف نصب میشود و دو دستگیره دارد. این کالا از سیلیکون بسیار مرغوب و در رنگ سبز تولید می شود و به خاطر جنس استفاده شده در ساخت از انعطاف پذیری بالایی هم بهره میبرد.

آبکش سیلیکونی Snap Strain

قیمت این محصول 65000  تومان میباشد