فروش اینترنتی فرچه طرح حلزونی

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224165 را به شماره 10004410 ارسال کنید

فرچه طرح حلزونی

فرچه طرح حلزونی

 انواع فرچه ها، وسیله ای بسیار مفید و موثر در امر شستشو می باشند. بسیاری از فرچه های برای یک کاربرد معین طراحی می شوند. اما فرچه ای که امروز به شما معرفی می کنیم؛ مناسب برای طیف وسیعی از شستشو می باشد.فرچه ها باعث زدودن هرچه بیشتر و بهتر آلودگی ها و رسوبات می شوند. در این روزها با وجود کرونا، نگه داشتن ناخن بلند که در خانم ها طرفدار بیشتری دارد ،خطرناک است زیرا امکان تجمع ویروس و میکروب زیاد است. ولی با استفاده از این فرچه برای شستشوی دقیق ناخن ها و تمیزکردن پوست ، شما میتوانید با خیال راحت ناخن های خود را بلند نگه دارید.

فرچه طرح حلزونی

فرچه طرح حلزونی با ابعاد 13.7x5x7.2 سانتی متری خود، به هیچ عنوان فضای زیادی را اشغال نمی کند و با طراحی زیبا و ویژه اش ، جلوه زیبایی را به فضا و دکور می دهد. همچنین دارای یک جایگاه است که پس از استفاده از فرچه میتوانید درون جایگاه خودش قرار دهید که علاوه بر جذب نکردن آلودگی ها، جلوه زیبا و خلاقانه اش را نمایش دهد. این فرچه برای شستشوی ناخن ها و بدن طراح شده است. که به لایه برداری و پاکسازی پوست کمک می کند. هیچ گونه آسیبی به ناخن و پوست شما وارد نمی کند. علاوه بر این کاربرد ، شما میتوانید از این کالا برای شستشوی شیرآلات، سینک ظرفشویی ، روشویی، سرآستین و یقه لباس می توانید استفاده کنید. ابن کالا مناسب ترین وسیله برای شستشوی میوه ها و سبزیجات است. به خاطر نرم بودن سر این فرجه، برای استفاده در پاکسازی پوست ، میوه و لباس ، بهترین گزینه است.

فرچه طرح حلزونی

فرچه طرح حلزونی

طراحی ویژه دسته و وزن سبک این فرجه باعث می شود که حین استفاده از این محصول هیچ گونه درد و خستگی در دستان شما ایجاد نشود. فرچه طرح حلزونی زیباترین جلوه را در حمام و آشپزخانه شما ایجاد می کند. این محصول در رنگ های مختلف عرضه شده است. جنس فرچه و پایه فرچه از پلاستیک محکم و باکیفیت ساخته شده است که در برابر ضربه و فشار نیز مقاوم است.

فرچه طرح حلزونی

فرچه طرح حلزونی

قیمت این محصول30000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224165 را به شماره 10004410 ارسال کنید