فروش اینترنتی ظرف سرو سس

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224174 را به شماره 10004410 ارسال کنید

ظرف سرو سس

ظرف سرو سس

در کنار بیشتر غذاها از سس و انواع چاشنی ها به عنوان یک طعم دهنده خوش طعم و لذیذ استفاده می شود. برای سرو سس در کنار غذا استفاده از سس ها با بسته بندی بازاری ، جلوه زیبایی را در سفره و میز ایجاد نمی کند. همچنین اگر سس های خانگی درست کنید استفاده از ظرف برای سرو آن لازم است. این ظروف علاوه بر اینکه تزئین چشم نوازی را در سفره ها ایجاد می کنند؛ از کاربرد های متعددی نیز برخوردارند. بهترین گزینه برای سرو سس ، این ظرف شیک از برند مایا می باشد.

ظرف سرو سس

ظرف سرو سس

این ظرف سرو سس از جنس پیرکس است. بنابراین در برابر حرارت و شوک های دمایی مقاوم است. شما میتوانید حتی برای جوش آوردن شیر برای یک فنجان قهوه ، زعفران و کشک از این ظرف استفاده کنید. دسته چوبی این ظرف زیبایی خاص و متفاوتی را ایجاد کرده است. به راحتی آن را در دست بگیرید و استفاده کنید. قطر این ظرف 5 سانتی متر و ارتفاع آن 6 سانتی متر می باشد. حجم آن 300cc است و مقدار زیادی از چاشنی هارا در خود جای می دهد. این محصول زیبا در کافه ها، رستوران ها ، منازل و... مورد استفاده قرار می گیرد و دکور خاصی را به میز می دهد و پذیرایی شما را متفاوت می کند. این ظرف همچنین برای سرو انواع روغن ها مانند روغن زیتون، سرکه ، آبلیمو ،آبغوره، سس ها و... استفاده شود. با کمک این ظرف دیگر نگران چگونگی سرو  چاشنی های همراه انواع غذا و سالاد نباشید و بهترین شکل آن را انجام دهید. 

ظرف سرو سس

ظرف سرو سس با جنس پیرکس شفاف خود به زیبایی رنگ محتویات درونش را به نمایش می گذارد و لذت استفاده ازمحتویات خود را دو چندان می کند. به راحتی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی یا به صورت دستی می باشد.  دسته چوبی و محکم آن حمل و جابجایی آن را راحت کرده است بنابراین نگران سر خوردن آن از دست خود نباشید.  دهانه بزرگ این ظرف باعث شده است علاوه بر آسان تر کردن شستشوی درون آن به راحتی و با تغییر زاویه اندک ، محتویات آن به بیرون سر ریز شود و از طعم آن چاشنی لذت ببرید. همچنین با این ظرف شیک می توانید مربا ، عسل ، سس شکلاتی و... را همراه دسر های مختلف و صبحانه سرو کنید. برخلاف این ظرف ، بسیاری از سس خوری ها دهانه کوچکی دارند و شستشوی آن بسیار سخت و طاقت فرسا است. 

ظرف سرو سس

ظرف سرو سس

قیمت این محصول45000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224174 را به شماره 10004410 ارسال کنید