فروش اینترنتی حبوبات شور ci1

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224270 را به شماره 10004410 ارسال کنید

حبوبات شور ci1

حبوبات شور ci1

قطعا پیش امده که در آشپزی ها،شتشوی سبزیجات و حبوبات و برنج با آبکش های معمولی دچار مشکل میشویم. با مشکلاتی ازجمله بیرون ریختن حبوبات و سبزیجات و برنج و... و یا خوب شسته نشدن آنها و همچنین عدم آبگیری مناسب حبوبات و سبزیجات و برنج داخل ظروف آبکش معمولی درگیر هستیم. اکنون این ظرف آبکش با طراحی مدرن و خاص خود دوکاره می باشد.

حبوبات شور ci1

درواقع طراحی بی نظیر این ظرف به گونه ایست که در وسط ظرف زاویه ای قرار گرفته که مانع از بیرون ریختن سبزیجات و حبوبات و برنج و... می‌شود و همچنین به این علت به این آبکش خاص دوکاره گفته میشود چراکه یک طرف سر آن کاسه مانند است و شما میتوانید هرآنچه که مدنظرتان است به طور کامل شستشو دهید و در طرف دیگر سر آن سوراخ های آبکشی قرار گرفته است که به راحتی میتوانید با مایل کردن این ظرف خاص سبزیجات و حبوبات و برنج و ... را پس از شستشو از طرف سر کاسه مانند آن به سر آبکشی این ظرف منتقل کنید بدون ذره ای بیرون ریختگی و یا عدم آبگیری. در واقع دوسر این ظرف خاص و دوکاره در دوطرف زاویه ای که دروسط این ظرف قراره گرفته است جای دارند و کارایی این زاویه راحت به دست گرفتن ظرف،درست ایستادن ظرف(درهرطرف دلخواه) و آبگیری مناسب می باشد.

حبوبات شور ci1

حبوبات شور ci1

همچنین ایستادن این ظرف به گونه ای است که پایه ترمز دار آن مانع از هرگونه حرکتی میشود. ویژگی های محصول: جنس:پلاستیک ابعاد:۲۸در۲۲ با ارتفاع ۱۱سانتی‌متر دارای پایه ترمز دار با تهیه این ظرف دیگر نگران شستشو و خشک کردن و ابکشی حبوبات و سبزیجات و برنج و... خود نباشید و دیگر دچار مشکلات متعدد ظروف معمولی نخواهید بود. بهترین انتخاب برای بهینه کار کردن و صرف جویی در زمان و انرژی می باشد.

حبوبات شور ci1

 

حبوبات شور ci1

حبوبات شور ci1

قیمت این محصول45000تومان 


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224270 را به شماره 10004410 ارسال کنید