سطل زباله ی کابینتی درب دوطرفه پلاس هوم

 

شاید شما از مشتریانی باشید که در هنگام کار کردن در آشپز خانه تولید زباله کمتری داشته باشید و اینکه نخواهید از سطل زباله بزرگ تو کابینتی استفاده کنید،یا شاید برعکس تولید زباله ی زیاد و عدم دسترسی راحت به سطل زباله بزرگ باعث میشود سینک شما و اطراف آن ظاهر نامناسب و شلوغی داشته باشد , شما میتوانیدسطل زباله کابینتی روی درب کابینت را به کار ببرید که به آسانی بر روی کابینت نصب می گردد و شما به راحتی دسترسی به آن خواهید داشت.

 

سطل زباله ی کابینتی درب دوطرفه پلاس هوم

 

این سطل کابینتی دارای درب اصلی و دو درب لولایی می‌باشد که به واسطه یک محور به درب اصلی متصل شده و باز و بسته می‌گردد. شما می‌توانید پس از انتقال زباله به درون سطل درب آن را ببندید و از آلوده شدن محیط جلوگیری نمایید. همچنین می‌توانید پس از هر بار پر شدن مخزن، درب اصلی را برداشته و زباله‌ها را به پلاستیک آشغال‌ها منتقل کنید.شما میتوانید بسته به کار های مربوطه در امور دیگر آشپزخانه خود نیز از این سطلها استفاده کنید.جنس محصول از پلاستیک می باشد هدف از طراحی این نوع محصول پنهان کردن نمای نامناسب زباله ها از روی سینک و محیط آشپزخانه می باشد.با توجه به نصب شدن محصول بر روی درب کابینت می توان به راحتی از آن استفاده نمود.

 

سطل زباله ی کابینتی درب دوطرفه پلاس هوم

 

محصول دارای درب دوطرفه می باشد تا از خروج بوی نامطبوع زباله جلوگیری به عمل آورد و همچنین دوطرفه بودن آن باعث راحتی و سهولت دسترسی و استفاده از آن میگردد.این سطل ها بسیار سبک اما از تحمل وزن خوبی برخوردارند برای طول عمر بیشتر باید از حجم زباله کمتری درآن استفاده کنید تا دچار شکستگی و یا ترک خوردگی نگردد.به دلیل اینکه این سطل ها کوچک است و زباله در آن باقی نمی ماند بنابر این دچار بوی نامطبوع کمتری میگردد اما احیانا اگر از این موضوع رنج بردید میتوانید از جوش شیرین و یا وایتکس رقیق شده برای رفع بوی نا مطبوع آن استفاده کنید.

 

سطل زباله ی کابینتی درب دوطرفه پلاس هوم