فروش اینترنتی جا زعفرانی طرح پر

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224218 را به شماره 10004410 ارسال کنید

جا زعفرانی طرح پر

جا زعفرانی طرح پر

زعفران یکی از گران ترین ادویه ها به شمار می آید و خواص گوناگون و کاربردهای متفاوت دارد. زعفران از دست ادویه های گران و کم یابی است که بیشتر افراد آن را در مقادیر متوسط و کم تهیه می کنند و از آن استفاده می کنند. مصارف غذایی زعفران بسیار متنوع است. مانند مرغ و برنج که زعفران یکی از همراه های همیشگی آنها بوده است و طعم و عطر بسیار خوبی را به غذا می دهد. جوجه کباب ، شعله زرد، چای زعفرانی و... از جمله مصرف های زعفران در آشپزخانه می باشد. بنابراین همواره حضور زعفران کنار مابقی ادویه جات لازم است.

جا زعفرانی طرح پر

جا زعفرانی طرح پر

بهترین شیوه برای ماندگاری و جلوگیری از فاسد شدن زعفران آسیاب شده ؛ نگهداری آن در ظروف کوچک است. به این دلیل که در ظروف و شیشه های کوچک هوای کمی جریان دارد و این ویژگی باعث می شود زعفران در مدت طولانی سالم و تازه بماند. در غیر این صورت اگر زعفران در معرض جربان هوای زیاد قرار بگیرد اکسیژن زیاد باعث فاسد شدن آن خواهد شد.همچنین زعفران را در معرض نور و در یخچال قرار ندهید. برای اینکه بتوانید زعفران را در ظرف کوچک و شیکی نگهداری کنید تا علاوه بر اینکه از فاسد شدن آن جلوگیری شود ؛ جلوه زیبا و منحصر به فردی را نیز ایجاد کند؛ احتیاج به یک جا زعفرانی استاندارد است که بهترین و شیک ترین انتخاب جا زعفرانی طرح پر برند مایا می باشد.

جا زعفرانی طرح پر

جا زعفرانی طرح پر

جا زعفرانی طرح پر برند مایا ، طراحی شیک و متفاوتی دارد. همچنین با حجم مناسب خود باعث نگهداری مناسب از زعفران در طولانی مدت می باشد. در صورتی که زعفران را به خوبی نگهداری کنید میتوانید ماندگاری آن را بین 2 تا 3 سال افزایش دهید. این جا زعفرانی با درب چوب پنبه ای که دارد؛ به خوبی و به طور کامل مانع ورود هرگونه آلودگی و جریان هوا به درون محفظه می شود. همچنین طراحی ویژه این محصول باعث می شود به راحتی در مواقع نیاز، زعفران را از آن خارج کنید. ارتفاع این محصول 10 سانتی متر و قطر آن 8 سانتی متر می باشد. پر طلایی از این جا زعفرانی آویزان است که جذابیت این محصول را چند برابر کرده است. هنگامی که میخواهید از زعفران برای درست کردن دمنوش، غذا ، دسر و... استفاده کنید؛ به راحتی از این جا زعفرانی ویژه ، میزان زعفران مورد نیاز را خارج کنید و سپس درب چوب پنبه ای را به خوبی در جایش چفت کنید تا زعفران مدت طولانی تری تازه و خوش طعم بماند.

جا زعفرانی طرح پر

جا زعفرانی طرح پر

قیمت این محصول45000 تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224218 را به شماره 10004410 ارسال کنید