​​​​​​سالادساز و آبکش چندکاره

 

سالاد ساز و آبکش چندکاره وسیله ای فوق العاده زیبا و کارآمد برای آشپزخانه یک بانوی ایرانی است.با این وسیله هم خرد کنید ، هم رنده کنید ، هم میوه جات و سبزجات را بشویید و آبکشی کنید و خشک کنید.این سالاد ساز دارای دسته ای است که با گرفتن آن به هنگام رنده کردن مانع از سر خوردن رنده و یا خسته شدن دستتان از محکم نگه داشتن رنده میشوید.این سالاد ساز دارای دو عدد تیغه رنده ریز و درشت ، دو تیغه برای ورقه ورقه کردن، صفحه ای برای پوره کردن و همچنین دارای کلاهکی برای نگهداری سبزیجات و صیفی جات برای رنده کردن آسانتر و یک عدد پوست کن می باشد.

 

سالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکاره

 

آبگیری با سبد آبکش موجود در سالادساز با استفاده از دسته ی روی آن به آسانی انجام می شود.شما میتوانید آبکش را درون محفظه قرار داده و مواد رنده شده حین رنده کردن درون آبکش ریخته و آب آنها درون محفظه جمع شود. همچنین میتوانید میوه جات و سبزیجات خود را درون ظرف سالاد ساز بخوبی خیسانده و ضد عفونی کنید سپس با خم کردن ظرف و چرخیدن آبکش درون آن براحتی آب آنها را دور ریخته و زیر شیر آنها را آبکشی نمایید.روی سالاد ساز یک محفظه برای قرار دادن تیغه ها وجود دارد.که به آسانی صفحه ها نصب و جدا میشوند.ظرف بزرگ سالادساز نیز مناسب برای قراردادن مواد سالاد درون آن میباشد.

 

سالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکاره

 

از زمانی که شما شروع به تهیه یک غذا می کنید تا زمانی که غذا آماده شود، زمان زیادی صرف می گردد. بریدن، خلال کردن، رنده کردن، شستن، خشک کردن، تهیه و سرو همه مواد غذایی نه تنها وقت زیادی می گیرد و همچنین به وسایلی از قبیل: کارد، کاسه، تخته گوشت، رنده و بسیاری دیگر نیاز دارید که نه تنها در دسترس نمی باشند بلکه فضای زیادی را نیز در آشپزخانه اشغال می کنند.سالاد ساز آبکش دار چندکاره کمک بزرگی در کارهای آشپزخانه برای تهیه بشقاب عالی سالاد، سبزیجات و میوه ها به همراه بسیاری غذاهای دیگر محسوب می شود!

 

سالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکاره

 

ویژگی های کلی کالا:

– این مدل سالاد ساز با لوازم جانبی بیشتر و امکانات دیگر نسبت به مدل های مشابه

- هم سالاد ساز و هم آبکش

دارای تیغه های تیز از جنس استیل ضد زنگ

- جدا شدن راحت قطعات 

– ورقه کردن , پوره کردن و خلال کردن

– دارای کلاهک برای جلوگیری از آسیب دست ها

کفی ضد لغزش

دارای پوست کن

دارای پنج صحفه تیغه

آبکش چرخان و ارگانومیک

– شستن و خشک کردن

– تهیه انواع سالاد در مدت زمانی کوتاه

هدیه شگفت انگیز و ایده آل برای همه بانوان عزیز

 

سالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکارهسالادساز و آبکش چندکاره