فروش اینترنتی تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224255 را به شماره 10004410 ارسال کنید

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

تخم مرغ یکی از پر اهمیت ترین وعده های غذایی است که تاثیر بسیار خوبی بر سلامتی افراد می گذارد. تخم مرغ خاوی مقادیر مناسبی پروتئین و کلسترول مفید می باشد و مصرف آن به عنوان صبحانه انرژی تمام روز را فراهم می کند. بنابراین این وعده غذایی را همواره در زندگی نیاز داریم. از طرفی بهتر است برای مصرف تخم مرغ از سرخ کردن آن همراه با روغن مضر خودداری کنید و آن را به صورت آپ پز میل کنید. امروز می خواهم دستگاهی را معرفی کنم که در کوتاه ترین زمان و ساده ترین روش ، این وعده غذایی بسیار مفید و خوشمزه را برای شما حاضر کند.

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

دستگاه تخم مرغ پز زیلان ، بسیار کاربردی و مفید برای حاضرکردن صبحانه و انواع وعده های غذایی به کمک ما می آید. این دستگاه ، جنس بدنه و درون آن از استیل مقاوم و ضد زنگ تهیه شده است. در بخش پایینی خود از پلاستیک مرغوب و محکم طراحی شده است که زیبایی ویژه ای به ظاهر این دستگاه داده است. درب این تخم مرغ پز دارای سوراخ هایی برای جکع نشدن بخار آب می باشد. این دستگاه با پختن تخم مرغ ها به شیوه دلخواه شما ، به صورت خودکار خاموش می شود. نوع پخت تخم مرغ در مدل های سفت ، شل و عسلی ، براساس میزان آبی که در لیوان مندرجی که همراه دستگاه است ریخته اید معین می شود. کافیست مدل پخت خود را مشخص کنید و براساس آن ، اگر می خواهید تخم مرغ سفت شود ؛ میزان آب بیشتری را در مخزن دستگاه بریزید و اگر میخواهید تخم مرغ عسلی میل کنید؛ میزان آب کمتری بریزید. قبل از قراردادن تخم مرغ ها بهتر است با کمک سوزن یک سوراخ کوچک در پوسته آنها ایجاد کنید تا در حین پخت دچار ترک و شکستگی نشود.

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

این دستگاه ساخت کشور ترکیه می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.نابر تعداد تخم مرغی که میخواهید بپزید تایم پختن متفاوت است. برای یک تا سه عدد تخم مرغ حداقل 8 تا 12 دقیقه زمان میبرد و برای پخت 4 تا هفت عدد تخم مرغ بین 13 تا 16 دقیقه طول می کشد. این دستگاه پس از اتمام پخت خاموش می شود و با کمک آلارم و نور قرمز شما را مطلع می کند. بنابراین میتوانید به راحتی حین پخت تخم مرغ ها به کارهای خود رسیدگی کنید و دیگر نگران سوختن و خراب شدن تخم مرغ ها نباشید. دستگاه تخم مرغ پز زیلان دارای 7عدد جایگاه برای تخم مرغ می باشد. همراه این محصول یک عدد لیوان مدرج ، سوزن و ظرف مخصوص برای درست کردن نیمرو و گرم کردن غذاهای دیگر روی این دستگاه می باشد.

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

ابعاد این دستگاه 170x170x150 سانتی متر و وزن آن 500 گرم می باشد.حداکثر توان مصرفی آن 360 وات است. طول سیم این محصول 1.5 متر طراحی شده تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. ظرفیت 7نفره دار. همچنین قابلیت گرم کردن غذا و آب کردن یخ موادغذایی فریزری را دارا می باشد. میتوانید به راحتی وعده های غذایی سالم را در کوتاه ترین زمان برای خود حاضر کنید و لدت ببرید. این دستگاه مناسب برای هدیه دادن نیز می باشد.

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

تخم مرغ پز و سوپ پز zilan

قیمت این محصول450000 تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224255 را به شماره 10004410 ارسال کنید