ظرف اسپری روغن والرین

اسپری روغن

تقریبا تمامی غذاها و بیشتر سالادها به روغن نیاز دارند. اما از طرفی استفاده زیاد از روغن به هیچ عنوان توصیه نمیشود و مشخصا برای سلامتی ضرر دارد. بیشتر غذاها به غیر از سرخ کردنی ها به مقدار روغن زیادی نیاز ندارند ولی به دلیل نداشتن یک معیار مناسب و استفاده به صورت دستی معمولا بیش از مقدار نیاز به آن اضافه میکنیم.

اسپری روغن

از این رو نیاز به یک ظرف مناسب که بتوان روغن را به میزان کمی استفاده کرد همواره حس میشد و همین باعث شد تا ابزاری به نام اسپری روغن ساخته شود. ظروف اسپری روغن در شکل ها و از جنس های متفاوت وجود دارند و قابل تهیه میباشند ولی چیزی که نقش مهمی ایفا میکند کیفیت ساخت و ظاهر آن است که محصولی که در اینجا مشاهده میکنید این موارد رو کاملا رعایت کرده است.

اسپری روغن

این ظرف اسپری روغن که با نام والرین شناخته میشود ، به شکل شیشه شفاف ساخته شده است و دارای نشانگر میزان روغن در ظرف هم میباشد که شما رو در مدیریت مصرف هم کمک میکند. این ظرف برای درست کردن سالاد بسیار مناسب است و در کنار روغن میتوانید از آن برای اسپری آب ، سرکه ، آبلیمو و ... هم استفاده نمایید.

اسپری روغن

ارتفاع این محصول 17 سانتیمتر و قطر آن 4 سانتیمتر است. جنس قسمت فلزی آن از استیل ضد زنگ و بدنه آن از شیشه مقاوم در برابر ضربه و مناسب برای ظروف پخت و پز و بدون هیچگونه ماده مضر برای بدن ساخته شده است. وزن آن برابر با 210 گرم میباشد و قابلیت باز شدن و شستشوی آسان را دارد.

اسپری روغن


قیمت این محصول 85000تومان میباشد